NEW COLLECTION קולקצייה חדשה נחתה באתר NEW COLLECTION

תקנון אתר

כללי:

 1. תקנון האתר מבטא את תנאי השימוש באתר https://salon-marina.co.il, כמו גם תנאי רכישה, רשימת תפוצה, מדיניות משלוחים, ומדיניות החזרים.
 2. האתר המאפשר לרכוש מוצרי אופנה ומופעל עעי א.ש.ד (ע.מ 320920846), המפעיל את סלון מרינה, להלן "סלון מרינה".
 3. ו פעלנו במאמץ רב לכתוב תקנון זה בשפה פשוטה, ובאופן קריא וברור. ימוש באתר לרבות: גלישה, רכישה, עיון, מותנה בהסכמה עם התנאים המפורטים בתקנון זה, אם אינכם מסכימים עם תקנון, הינכם ת י
 4. אנו שומרים על הזכות לשנות את התקנון מעת לעת, השינויים בתקנון יכנסו לתוקף ברגע פרסומם, לכן, הינכם מתבקשים לעיין ולהת ות תי לעיין ולהת ות
 5. תר מאובטח בפרוטוקול SSL ופועל בפלטפורמת Shopify.
 6. לבצעה ולות ולרכוש באתר רשאי כל אדם כל עוד מלאו לו 18 שנים, וברשותו כרטיס אשראי בתוקף.
 7. ההזמנה תתקבל ותשלח לרוכש בזמן במידה ומתקיימים התנאים הבאים:
  1. ניתן אישור מחברת הסליקה כי התשלום בוצע.
  2. ולש הזין את פרטיו באופן תקין, לרבות פרטיו האישיים, ופרטי כתובת למשלוח המוצר.
  3. לא חל כח עליון אשר מעקב את המשלוח שלא בשליטת סלון מרינה או מי מטעמו.
 8. התקנון מנוסח בלשון זכר לנוחות בלבד, והוא פונה לזכר ונקבה כאחד.
 9. סלון מרינה רשאית לערוך ולעדכן את התקנון מפעם לפעם, על כך תפורסם הודעה ברשתות החבריות, בדואא (למשתמשים הרשומים ברשימת) התפו. על מנת להתעדכן, הינכם מתבקשים לקרוא את תנאי השימוש בטרם הגלישה או הרכישה באתר.

ת המידע ופרטיות:

ון מרינה שמים כדגש עליון את אבטחת המידע ואת פרטיות הגולשים והקונים, אי לכך ו עושים כמיטב יכולתנו על ת לדאות רטיות ולשים והקונים, י לכך ו עושים כמיטב יכולתנו על ת לדאות רטיות ולשים והקונים, י לכך ו עושים כמיטב יכולתנו על ת לדאות רטיות וים והקונים. תם מוזמנים ומתבקשים לקרוא בהרחבה בדף מדיניות פרטיות באתרינו, בו מפורטת מדיניות הפרטיות שלנו.

תנאי הרכישה ואופן התשלום:

 1. בעת ביצוע ההזמנה תדרשו להזין את הפרטים האישיים לרבות : שם פרטי, שם משפחה, ת.ז, כתובת דוא"ל, דרכי התקשרות, כתובת מגורים וכתובת למשלוח וכיו"ב בהתאם לטופס ההרשמה והרכישה ודרישותיהם .
 2. אנו משתמשים בנתונים אלה לצורך ביצוע ההזמנה, הנפקת חשבונית, משלוח המוצר, התקשרות וכו ... אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לאבטח את הנתונים בהתאם למדיניות פרטיות המפורטת באתר ובהתאם לשמירה והגנת הנתונים של חברת Shopify.
 3. לתשומת לבכם, מתן לפרטים כוזבים הינה עבירה פלילית על החוק, הינכם נדרשים למסור פרטים אמתיים. כמו כן, סלון מרינה שומרת את הזכות לאמת מולכם את הפרטים ואת זהותכם.
 4. תום תהליך ההזמנה, ולאחר אישור מחברת הסליקה וסלון מרינה, יקבל הלקוח את אישור ההזמנה ירוף מספר הזמנה ייחוי תובת הדואת י וי תובת אואתי וי תובת הדואתי ו
 5. אנו עובדים עם אמצעי הסליקה הבאים: כרטיס אשראי בתוקף.
 6. העסקה תושלם רק לאחר קבלת אישור סופי מחברת האשראי, ואישור על ת העסקה עעי ון רינה. סלון מרינה שומרת לעצמה את הזכות לאמת את פרטי הקונה בטרם האישור.
 7. סלון מרינה שומרת לעצמה את הזכות לא לאשר את העסקה ללא פירוט סיבה לסירוב.
 8. יש לפעול בהתאם להוראות בטופס ההזמנה באתר.

אספקת המוצר:

 1. הלקוח יקבל את המוצר בטווח זמן אשר מצוין בעת ההזמנה, ובהתאם למדיניות משלוחים המפורטת כאן .
 2. ון מרינה אינה אחראית על עיכובים אשר נוצרו מסיבה אשר לא בשליטתה, אולם, סלון מרינה מתחייבת לעדכן ת הלקוח, ולהיות ו.

החלפה ושדרוג המוצר:

 1. ניתן להחליף את המוצר כשהוא באריזתו המקורית, לא נגרם לו כל נזק, לא נעשה בו כל שימוש וכאשר התווית המקורית נמצאת עליו , בתוך 14 ימים מיום קבלת המשלוח ע"י החזרת הפריט לסניף פתח תקווה בכתובת חובבי ציון 7, סלון מרינה או ע"י וח לכתובת הנ"ל. לאחר קבלת המוצר, וות סלון מרינה יבצע בדיקה איכותית על מנת לאמת כי המוצר אכן חוזר במצבו המקורי.
 2. בטרם החזרת הפריט יש לפנות לשירות הלקוחות, ולציין סיבת החזרה. במידה ומדובר בהחלפת צבע-מידה יש לציין צבע ומידה חלופיים במידה והינם במלאי. אם מדובר בהחלפת מוצר במוצר אחר, ניתן לבחור מוצר להחלפה בסניפי הרשת או באתר במידה והם נמצאים במלאי.
 3. ניתן לבטל את ההזמנה מיום התשלום ועד 48 שעות מיום קבלת המשלוח, תוך ציון סיבת הביטול למייל _________________ של שירות הלקוחות, בהתקיימו התנאים הבאים: המוצר הינו באריזתו המקורית, לא נעשה בו כל שימוש, התווית המקורית מוצמדת לומצר, המוצר ללא כל נזק ו / ו פגם ו / או ריח גוף או בושם, והוא הינו כפי שהתקבל. המוצר המוחזר ייבדק ע"י צוות סלון מרינה, ובאם ימצא כי הוא אינו מוחזר כחדש ולפי התנאים תורטים מעלה, תים תורים מעלה.
 4. הזיכוי יינתן בקיזוז של 5% מסכום העסקה (דמי ביטול על פי חוק) ולאמצעי התשלום איתו התבעה העסקה. סלון מרינה תהיי רשאית לכזז את דמי המשלוח והכל בקפוף לחוק הגנן הצרכן התשמ"א 1981.
 5. לכל מידע נוסף יש לעיין בדף החלפות והחזרות כאן .

רטיות:

 1. בסלון מרינה דוגלים לשמור על פרטיות הלקוח והגולש, אי לכך אנו גיבשנו מדיניות פרטיות הזמינה ונגישה באתרנו כאן .

רסה אחרונה: 2020 נובמבר 14

מה היית רוצה לקנות?

הצטרפו למועדון לקוחות שלנו

הישארו מעודכנות במבצעים וכשמגיעה קולקצייה חדשה. וכמובן תהנו מהנחות בלעדיות.ההצטרפות אינה כרוכה בעלות

סל הקניות שלך